בסיומה של שנה, בצהר הלב סניף רכסים
נערכה מסיבת סיום לבנות השרות המדהימות שלנו✨️ זו השנה השנייה בה הורי הבנות לוקחים חלק ומגיעים לחגוג איתנו. המנהלת מרים ויסבלום הקריאה מילות פרידה וסיפרה באופן אישי על כל בת שירות. תודה על כל העבודה המרגשת והערכית 🙏
![](https://tzoharhalev.org/wp-content/uploads/2024/05/651537974900937_833646398804703_2024-05-09T101319.065Z-300x300.jpeg)
דבורי המקסימה בת ה-3 עם ש…
דבורי המקסימה בת ה-3 עם שיתוק מוחין מהמעון השיקומי צהר הלב בחיפה. לדבורי יש לקות שמיעה דו צידית, והושתל לה שתל באוזן שמאל. כדי להתרגל,