איזו שמחה בלב♥️
#טו_בשבט בפתח ואנחנו עם צהר הלב סניף רכסים שכבר התכוננו ועמלו והכינו ושתלו ובמקביל בכיתות במהלך שיעורי אמנות גם עציץ אישי שאותו צבעו אח"כ כדי להתחבר עד הסוף לרעיון של החג, חג של צמיחה, של יצירה, ושל תפילה שנזכה לימים טובים.
דבורי המקסימה בת ה-3 עם ש…
דבורי המקסימה בת ה-3 עם שיתוק מוחין מהמעון השיקומי צהר הלב בחיפה. לדבורי יש לקות שמיעה דו צידית, והושתל לה שתל באוזן שמאל. כדי להתרגל,